The Boys 4. Sezonun Çıkış Tarihi Belli Oldu.

The Boys 4. Sezonun Çıkış Tarihi Belli Oldu.

  24. Şubat 2024

  347 Okunma

Emmy ödüllü "The Boys" dizisinin dördüncü sezonunun 13 Haziran 2024

Prime Video, Emmy ödüllü “The Boys” dizisinin dördüncü sezonunun 13 Haziran 2024’te gösterime gireceğini duyurdu. Dizinin yeni sezonunun ilk üç bölümü 13 Haziran’da yayınlanırken kalan bölümler haftalık olarak izleyiciyle buluşacak. Sekiz bölümden oluşan sezon, dünyanın 240 farklı bölgesinde sadece Prime Video’da yayınlanacak.

“The Boys”un dördüncü sezonunda dünya uçurumun eşiğinde! Gücüne yeniden kavuşan Homelander’ın kontrolü altında olan Victoria Neuman, şimdi Oval Ofis’e her zamankinden daha yakın.

Yaşamak için son birkaç ayı kalan Butcher, hem Becca’nın oğlunu hem de The Boys liderliğini kaybetti ve takımın diğer üyeleri artık onun yalanlarından sıkıldı. Risk oranının her zamankinden yüksek olduğu bu dönemde, The Boys ekibi çok geç olmadan dünyayı kurtarmak için beraber çalışmanın bir yolunu bulmak zorunda!

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdmerkezi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.