Lucifer’ın Beşinci Sezonunun İkinci Bölümünden Altyazılı Fragman

Lucifer’ın Beşinci Sezonunun İkinci Bölümünden Altyazılı Fragman

  2. Mayıs 2021

  18 Okunma

Netflix, sevilen dizisi Lucifer’ın beşinci sezonunun ikinci yarısı için resmi altyazılı fragmanı yayınladı. Hayranlar, 28 Mayıs tarihinde prömiyer yapacak olan ikinci kısım için artık daha fazla heyecan duyabilir. Tom Ellis’in başrolünü oynadığı ve şeytani danışman olarak yer aldığı hit dizinin altıncı ve son sezonunda ise toplam 10 bölüm olacak. Bu 10 bölümle Lucifer, yayın hayatına son verecek. Beşinci sezonun ikinci kısmı, birden fazla nedenden ötürü uzun zamandır erteleniyordu. Son olarak da dünyayı etkisi altına alan pandemi koşulları ve setlere verilen aralar bu durumu yarattı. Hayranlar, Lucifer’in babasıyla olan ilişkisinin sorunlu olduğunu biliyor, bu nedenle sezonun ikinci kısmıyla ilgili beklentiler bu doğrultuda oluşuyor. Tabii ki, Chloe (Lauren German) de Tanrı’nın korkunç ebeveynlik becerileri hakkında birkaç söz almaktan kaçınacak gibi görünmüyor. Dizi, ilk olarak Fox’ta yayınlandı, ancak kanalda iptal edildikten sonra Netflix’te yeniden canlandı. Lucifer’ın son sezonu olduğu onaylanan 6. sezon, mart ayında Henderson’dan gelen bir tweet ile resmileşti. Lucifer hayranları Twitter’da trend olan #ThankYouLucifer hashtag’ini gündeme taşıdı ve yeni sezon haberini sosyal medyada kutlayıp destekledi. Ellis ve German’a ek olarak, Lucifer’in başrollerinde Aimee Garcia, Rachael Harris, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt, D.B. Woodside ve Scarlett Estevez yer alıyor. Seri, DC Comics’in Vertigo baskısı için Neil Gaiman, Sam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratılan karakterlere dayanıyor ve Tom Kapinos tarafından TV için geliştirildi. Lucifer’in beşinci sezon ikinci kısım bölümleri 28 Mayıs’ta prömiyer yapacak.

Netflix, sevilen dizisi Lucifer’ın beşinci sezonunun ikinci yarısı için resmi altyazılı fragmanı yayınladı. Hayranlar, 28 Mayıs tarihinde prömiyer yapacak olan ikinci kısım için artık daha fazla heyecan duyabilir. Tom Ellis’in başrolünü oynadığı ve şeytani danışman olarak yer aldığı hit dizinin altıncı ve son sezonunda ise toplam 10 bölüm olacak. Bu 10 bölümle Lucifer, yayın hayatına son verecek.

Beşinci sezonun ikinci kısmı, birden fazla nedenden ötürü uzun zamandır erteleniyordu. Son olarak da dünyayı etkisi altına alan pandemi koşulları ve setlere verilen aralar bu durumu yarattı. Hayranlar, Lucifer’in babasıyla olan ilişkisinin sorunlu olduğunu biliyor, bu nedenle sezonun ikinci kısmıyla ilgili beklentiler bu doğrultuda oluşuyor. Tabii ki, Chloe (Lauren German) de Tanrı’nın korkunç ebeveynlik becerileri hakkında birkaç söz almaktan kaçınacak gibi görünmüyor.

Dizi, ilk olarak Fox’ta yayınlandı, ancak kanalda iptal edildikten sonra Netflix’te yeniden canlandı. Lucifer’ın son sezonu olduğu onaylanan 6. sezon, mart ayında Henderson’dan gelen bir tweet ile resmileşti. Lucifer hayranları Twitter’da trend olan #ThankYouLucifer hashtag’ini gündeme taşıdı ve yeni sezon haberini sosyal medyada kutlayıp destekledi.

Ellis ve German’a ek olarak, Lucifer’in başrollerinde Aimee Garcia, Rachael Harris, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt, D.B. Woodside ve Scarlett Estevez yer alıyor. Seri, DC Comics’in Vertigo baskısı için Neil Gaiman, Sam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratılan karakterlere dayanıyor ve Tom Kapinos tarafından TV için geliştirildi. Lucifer’in beşinci sezon ikinci kısım bölümleri 28 Mayıs’ta prömiyer yapacak.

Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdmerkezi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.